Наскільки мережа krabowanec є децентралізованою, надійною та прозорою ?

Теми з невизначеною тематикою
Аватар користувача
aiwe
Головний розробник
Повідомлень: 38
З нами з: 27 червня 2017, 11:19

Re: Наскільки мережа krabowanec є децентралізованою, надійною та прозорою ?

Повідомлення aiwe » 24 січня 2018, 15:43

Так пул працює з демоном через json rpc. Напряму не працює з блокчейном жоден пул.

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Наскільки мережа krabowanec є децентралізованою, надійною та прозорою ?

Повідомлення hadeix » 24 січня 2018, 15:49

aiwe писав:Так пул працює з демоном через json rpc. Напряму не працює з блокчейном жоден пул.

Ясно. В такому разі, розібравшись в RPC процедурах та функціях демона, теоретично можна модифікувати клієнт-майнери щоб напряму взаємодіяли із ним. Яле куди простіше та швидше буде розгорнути готовий пул. Тепер я цілком задоволений Вашими відповідями, за що і дякую !

sabrinaz14
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: 18 жовтня 2018, 11:24

Re: Наскільки мережа krabowanec є децентралізованою, надійною та прозорою ?

Повідомлення sabrinaz14 » 18 жовтня 2018, 11:27

hadeix писав:
aiwe писав:Зовсім ні! Щоб майнити на пулі потрібно тільки спеціальну програму-майнер. Ну і адресу на яку мають іти виплати.
:? Мабуть Ви мене неправильно зрозуміли. Я чудово знаю що для майнигну на пулах достатньо мати клієнтську програму майнера, чим я зараз і користуюся (перепробував різні, але найкращий результат отримав від xmrig+xmrig-nvidia або xmr-stak mutuelles Entreprise-- де все "в одному флаконі"), та адресу для виплат. Але чисто із технічної цікавості я хотів спробувати налаштувати (ще раз наголошую -- чисто із технічного інтереса, про вигідність мова не йде) соло-майнинг на гаманець тими ж самими клієнтами-манерами. Тут в мене і виникли проблеми -- я не зміг "підключити" майнера до karbowanecd.
aiwe писав:Це щоб запустити пул треба демон і гаманець окрім софта пула.
От, наскільки я зрозумів, для цього і потрібно запустити karbowanecd, до нього приконектити simplewallet, а на останній уже "чіплятися" клієнтами-майнерами (звісно, тут я можу помилятися. Якщо помиляюся - скажіть. Буду шукати рішення далі). Що я і мав на увазі в попередньому повідомленні. Тобто отримати такий собі "міні-пул", що працював би в межах localhost або LAN (звісно, при бажанні можна підключати клієнтів і зі сторони WAN, але то вже дрібниці).

Можливо, ви зможете проілюструвати свій досвід, щоб побачити, чи зможемо ми й продовжити.

Повернутись до “Спілкування”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість