Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Питання та рішення, оптимізація, загальні питання
Аватар користувача
Ganlok
Новачок
Повідомлень: 43
З нами з: 09 серпня 2017, 12:26

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення Ganlok » 07 грудня 2017, 17:05

Dennis писав:Использовал вложенные файлы, в текстовом файле прописанные ряды отличаются от скрина в тексте (в текстовом false affine to cpu на скрине в тексте true), но в любом случает батник выдает ошибку подключения к пулу. Мой проц i3 540 c 4Мв кэша. Пул democats.org
Подскажите пожалуйста как правильно прописать строки в config.txt?

Отличается для максимальной оптимизации под абсолютно любые задачи и конфиги пк с, минимум, 2мя ядрами. Убраны из конфига всякие перделки, которые могут создать проблемы. Потом уже пользователи пускай сами дописывают и тестят по нужде. Что, как и куда писать я писал/скрины давал. А для начала, как я сказал, нужен был максимально универсальный конфиг.тхт, что я и предоставил.
З.Ы. Скрин ошибки сюда скиньте - решим.

Yaroslav писав:а яка різниця між карбуванням в гаманці і цією Xmr-stak miner ?

Кошелькой майнер слишком универсален, и предназначен для ознакомления всего лишь. Хмр-стак банально производительнее, если проще.

Dennis писав:
bordik писав:підкажіть де можна подивитися онлайн результати карбування
а то вже тиждень карбую а рахунок не змінюється

У меня таже проблема

На сайте того пула, на котором вы майнили. Там везде есть поле для ввода вашего адреса. Вводите/копируете адрес - нажимаете кнопочку справа от адреса - вуаля. Там покажет всю статистику по вашему майнингу на этот конкретный пул.
"ЭЭЭ БЛЭЭТ туох дьигин ДЭЭЭ"(С) Конфуцій

Dennis
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: 06 грудня 2017, 15:54

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення Dennis » 08 грудня 2017, 08:59

Ganlok писав:
Dennis писав:Использовал вложенные файлы, в текстовом файле прописанные ряды отличаются от скрина в тексте (в текстовом false affine to cpu на скрине в тексте true), но в любом случает батник выдает ошибку подключения к пулу. Мой проц i3 540 c 4Мв кэша. Пул democats.org
Подскажите пожалуйста как правильно прописать строки в config.txt?

Отличается для максимальной оптимизации под абсолютно любые задачи и конфиги пк с, минимум, 2мя ядрами. Убраны из конфига всякие перделки, которые могут создать проблемы. Потом уже пользователи пускай сами дописывают и тестят по нужде. Что, как и куда писать я писал/скрины давал. А для начала, как я сказал, нужен был максимально универсальный конфиг.тхт, что я и предоставил.
З.Ы. Скрин ошибки сюда скиньте - решим.
Спасибо, уже разобрался, все отлично работает!

Yaroslav писав:а яка різниця між карбуванням в гаманці і цією Xmr-stak miner ?

Кошелькой майнер слишком универсален, и предназначен для ознакомления всего лишь. Хмр-стак банально производительнее, если проще.

Dennis писав:
bordik писав:підкажіть де можна подивитися онлайн результати карбування
а то вже тиждень карбую а рахунок не змінюється

У меня таже проблема

На сайте того пула, на котором вы майнили. Там везде есть поле для ввода вашего адреса. Вводите/копируете адрес - нажимаете кнопочку справа от адреса - вуаля. Там покажет всю статистику по вашему майнингу на этот конкретный пул.

Непонятно как вывести, то что намайнил с пула на свой кошелек?

Аватар користувача
Drool
Новачок
Повідомлень: 36
З нами з: 10 грудня 2017, 00:42

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення Drool » 10 грудня 2017, 01:11

Dennis писав:Непонятно как вывести, то что намайнил с пула на свой кошелек?

Самий простий варіант - зареєструватись на btc-trade.com.ua і майнити на крб-гаманець цієї біржі. Там же міняти на гривню і виводити на банківську картку.

Аватар користувача
Ganlok
Новачок
Повідомлень: 43
З нами з: 09 серпня 2017, 12:26

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення Ganlok » 10 грудня 2017, 22:30

Dennis писав:
Ganlok писав:
Dennis писав:Использовал вложенные файлы, в текстовом файле прописанные ряды отличаются от скрина в тексте (в текстовом false affine to cpu на скрине в тексте true), но в любом случает батник выдает ошибку подключения к пулу. Мой проц i3 540 c 4Мв кэша. Пул democats.org
Подскажите пожалуйста как правильно прописать строки в config.txt?

Отличается для максимальной оптимизации под абсолютно любые задачи и конфиги пк с, минимум, 2мя ядрами. Убраны из конфига всякие перделки, которые могут создать проблемы. Потом уже пользователи пускай сами дописывают и тестят по нужде. Что, как и куда писать я писал/скрины давал. А для начала, как я сказал, нужен был максимально универсальный конфиг.тхт, что я и предоставил.
З.Ы. Скрин ошибки сюда скиньте - решим.
Спасибо, уже разобрался, все отлично работает!

Yaroslav писав:а яка різниця між карбуванням в гаманці і цією Xmr-stak miner ?

Кошелькой майнер слишком универсален, и предназначен для ознакомления всего лишь. Хмр-стак банально производительнее, если проще.

Dennis писав:У меня таже проблема

На сайте того пула, на котором вы майнили. Там везде есть поле для ввода вашего адреса. Вводите/копируете адрес - нажимаете кнопочку справа от адреса - вуаля. Там покажет всю статистику по вашему майнингу на этот конкретный пул.

Непонятно как вывести, то что намайнил с пула на свой кошелек?

Ждать порога выплат. У каждог опула есть свой порог. У кого-то 1крб, у кого-то 0.1, у кого-то 0.5.
http://explorer.karbowanec.com/#pools смотреть сюда

Drool писав:
Dennis писав:Непонятно как вывести, то что намайнил с пула на свой кошелек?

Самий простий варіант - зареєструватись на btc-trade.com.ua і майнити на крб-гаманець цієї біржі. Там же міняти на гривню і виводити на банківську картку.

Так делать нельзя, алё. Сколько уже раз говорили.
"ЭЭЭ БЛЭЭТ туох дьигин ДЭЭЭ"(С) Конфуцій

Аватар користувача
Drool
Новачок
Повідомлень: 36
З нами з: 10 грудня 2017, 00:42

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення Drool » 10 грудня 2017, 22:40

Ganlok писав:Так делать нельзя, алё. Сколько уже раз говорили.
Самі ми не місцеві. Чому так нізя?

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення Looongcat » 11 грудня 2017, 12:54

Drool, на даний момент такого робити не можна як мінімум з однієї причини - жоден пул не буде присвоювати Вашим виплатам необхідного PaymentID, а без PaymentID гроші потраплять у гаманець біржі і там і залишаться - біржа просто не знайде Ваш платіж серед інших не маючи PaymentID.
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN
Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

Аватар користувача
Drool
Новачок
Повідомлень: 36
З нами з: 10 грудня 2017, 00:42

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення Drool » 12 грудня 2017, 15:17

Looongcat писав:Drool, на даний момент такого робити не можна як мінімум з однієї причини - жоден пул не буде присвоювати Вашим виплатам необхідного PaymentID, а без PaymentID гроші потраплять у гаманець біржі і там і залишаться - біржа просто не знайде Ваш платіж серед інших не маючи PaymentID.

[розвернути спойлер]    Стосовно PaymentID

Зображення
. Як мінімум одна причина відпала. Які ще причини, чому так робити нізя?

P.S. Я в жодному разі не агітую за якусь біржу, я не трейдер і не торгую. Я мантейнер одного з дистрибутивів GNU/Linux і вирішив в своєму дистрибутиві офіційно підтримувати пакунок Karbowanec Wallet. Як правильно торгувати чи майнити і на який гаманець (біржі чи локальний) - я поняття не маю. Я дійсно хочу вияснити це питання.

tagor
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: 13 грудня 2017, 01:52

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення tagor » 13 грудня 2017, 02:00

последния версия майнера требует дополнительные строки в конфиг файле:
иначе вообще отказывалось запускаться. Я прописал:

"currency" : "monero",
"print_motd": true,
"flush_stdout": false,
"http_login": "",
"http_pass": "",

но теперь майнер выдает вот такое:
Зображення

что это за memory init error и aloc fail?

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення Looongcat » 13 грудня 2017, 08:33

Drool, ще одна причина не майнити на гаманець біржі заключається в тому, що можуть виникати конфліктні ситуації. Наприклад: Ви майните на пулі з мінімальним виводом 0.1 KRB (такі є), а на біржі або мінімальний поріг для введення 1 KRB, або мінімальна комісія за введення 0.1 KRB. І Ви залишаєтесь без грошей.

В цілому суто технічно можна майнити на гаманець біржі, але з таким підходом виникає дуже багато нюансів, через що новачкам радять так не робити. А більш досвідчені люди так не роблять через регулярні проблеми з безпекою майже в усіх бірж - зберігати усі свої гроші на біржі то не є безпечно.

Правильним методом майнінгу є майнінг на паперовий або локальний гаманець - бо ці два види гаманців Ви повністю контролюєте, вони не мають ніяких додатковий комісій чи обмежень і це найбільш безпечний метод зберігання криптогрошей (особливо паперовий гаманець).
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at
KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN

Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

zogzog
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: 18 грудня 2017, 20:46

Re: Майнінг KRB на СPUs - інструкція для новачка. (Xmr-stak miner)

Повідомлення zogzog » 18 грудня 2017, 20:53

Доброго часу!

Чи є версія CPU майнера для Ubuntu ?

Повернутись до “Майнінг”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей